Próbki za darmo

Ostatnimi czasy rewolucję przyniosły darmowe próbki kosmetyków. Ty też nie bądź w tyle i zamawiaj za darmo.Filmy i muzyka za darmo


Internet zdobył już pierwsze miejsce, w które zaglądamy, aby znaleźć muzykę oraz filmy. W raz z rozwojem sieci pojawia się coraz to więcej i więcej miejsc, w których możemy znaleźć filmy i muzykę za darmo i w pełni legalnie. Nie mówimy tutaj o stronach pirackich, z których pobierzesz najnowsze pirackie filmy. Chodzi nam o serwisy zawierające filmy nieco starsze, lecz pełni zgodne z prawem.

Najpopularniejszym serwisem, na którym znajdziesz i odsłuchasz za darmo praktycznie każdy utwór muzyczny oraz wiele pełnych filmów jest serwis youtube.pl. Jest tutaj mnóstwo teledysków, a także utwory z tekstem nadającym się do karaoke. Portal również oferuje całą masę filmów - znajdziesz tu większość pozycji sprzed 2 lat, a także i nawet nowsze filmy.

Idealnym serwisem do oglądania za darmo seriali przez internet jest megavideo.com. Są tu praktycznie wszystkie najnowsze seriale, a nowe odcinki pojawiają się zaraz po ich telewizyjnej emisji.

świetnym miejscem do słuchania darmowej muzyki jest serwis last.fm, tutaj wybierasz przykładowy zespół lub typ muzyki, który Cię interesuje, a serwis sam dobierze i ułoży dla nas odpowiednią playlistę.

Do innych ciekawych serwisów, na których znajdziesz filmy i muzykę za darmo można zaliczyć: